Meble na wymiar – Biała Podlaska

OmegaOffice oferuje nowoczesne meble na wymiar przeznaczone zarówno do przestrzeni biurowych, jak i prywatnych. Nasze realizacje wyróżniają się doskonałą jakością wykorzystanych materiałów, dbałością o szczegóły oraz najwyższej klasy wykonaniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, rozległą i ciągle aktualizowaną wiedzę techniczną oraz doskonałą znajomość obowiązujących trendów wnętrzarskich co pozwala nam tworzyć unikalne konstrukcje do wnętrz indywidualnych i komercyjnych.

Wycenę każdego zamówienia przygotowujemy indywidualnie w oparciu o sporządzony projekt oraz rodzaj surowców, które zostaną zastosowane podczas realizacji zlecenia. Czas realizacji zamówienia wynosi najczęściej około 2-3 tygodnie.

Dlaczego warto zamówić meble na wymiar?

Meble na wymiar na dobre wrosły w naszą rzeczywistość. Obecnie nie zamawia się ich tylko do kuchni, ale również do innych przestrzeni domowych i biurowych. Klienci coraz bardziej cenią sobie oryginalność tego rodzaju rozwiązań ponad produkcję masową oferowaną przez rozliczne sieci meblowe. Nie bez znaczenia jest również to, że meble na zamówienie wyróżniają się doskonałą jakością zastosowanych surowców przekładającą się ja ich docelową jakość i trwałość. Klient ma bowiem wpływ nie tylko na kolorystykę mebli czy gatunek drewna, z którego zostaną wykonane, ale również na dobór elementów wykończeniowych tj. zawiasy, czy prowadnice, które znacząco podnoszą komfort użytkowania konstrukcji.

Dopasuj meble do wnętrza – nie odwrotnie!

Do niewątpliwych zalet mebli na wymiar należy także możliwość doskonałego dopasowania konstrukcji do posiadanej przestrzeni. To pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnego miejsca. Ma to szczególnie duże znaczenie w niewielkich mieszkaniach i domach, w których każdy centymetr powierzchni jest niemal na wagę złota. W obliczu galopujących cen nieruchomości należy przewidywać, że trend związany za zamawianiem mebli pod wymiar w ciągu najbliższych kilku lat jeszcze zyska na znaczeniu.

Meble na zamówienie nie muszą być drogie!

Istnieje spora grupa klientów, którzy tkwią w błędnym przekonaniu, że meble na zamówienie są znacznie droższe niż te kupione w jednej z popularnych meblowych sieciówek. To ile będą kosztować meble na wymiar, zależy w dużej mierze od zastosowanych materiałów i rozwiązań. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby określić dostępny budżet i do niego dopasować odpowiednie surowce i dodatki. Dzięki temu można cieszyć się indywidualnie zaprojektowaną przestrzenią bez konieczności narażania się na wygórowane koszty wykonania naszego zlecenia meblowego. Nasi doradcy w Białej Podlaskiej są do Twojej dyspozycji w kwestii przygotowania odpowiedniego projektu oraz wyceny mebli na wymiar. Dołożymy wszelkich starań, aby wybrane rozwiązania spełniły Twoje oczekiwania i jednocześnie nie zrujnowały domowego lub firmowego budżetu. Czekamy na Twój telefon!