Fotele

Wyświetlanie 1–16 z 43 wyników

Jeśli nasi Klienci cenią sobie wygodę, polecamy im wybór foteli, które przy biurku zastępują funkcję w tym wypadku mniej praktycznych krzeseł. Przewagę foteli biurowych nad krzesłami stanowią m.in. wielkość, wyższe, wyprofilowane oparcie oraz opcjonalnie wygodne podłokietniki. W rezultacie osoby, które siedzą przy biurku przez wiele godzin, mogą oprzeć na fotelach zmęczony kark, a podczas pracy przy komputerze mogą ułożyć ręce w prawidłowy sposób. Ma to znaczenie dla ogólnego komfortu, a przede wszystkim zdrowia, ponieważ właściwa pozycja siedząca pozwala zapobiec wadom kręgosłupa. Z praktycznego punktu widzenia liczy się natomiast to, że fotele są na kołach, przez co można się nimi przemieszczań, nie wstając z siedziska.
W naszej ofercie udostępniamy wiele modeli foteli gabinetowych, w tym fotele skórzane idealne do dystyngowanych, klasycznych gabinetów. Mamy także wiele mniej masywnych, ergonomicznych foteli, które doskonale sprawdzą się w każdym miejscu pracy biurowej, ponieważ zostały zaprojektowane specjalnie w celu zapewnienia odpowiedniej pozycji siedzącej. Ponadto sprzedajemy fotele młodzieżowe oraz dziecięce, przeznaczone dla młodych osób, u których szczególnie trzeba zadbać o prawidłowy rozwój postawy. Większość oferowanych modeli to też fotele obrotowe.
Fotele z naszego sklepu, to różnorodne, ciekawe wizualnie i wykonane z dbałością o najwyższą jakość produkty. Wspólną ich cechą są miękkie, tapicerowane siedziska i oparcia. Obicie stanowią dobrego gatunku, odporne na przetarcia materiały. Wśród wielu modeli na pewno znajdą Państwo fotel, który będzie odpowiadał Waszej estetyce i pasował do stylu urządzanego przez Was wnętrza.